Udana impreza integracyjna w Krakowie

Imprezy firmowe zwykle nie budzą pozytywnych skojarzeń, a te nieudane często są tematem przaśnych komedii. Jednak spotkanie integracyjne dla Twoich pracowników nie musi wcale być drętwym wydarzeniem, z którego każdy ma ochotę uciec. Poniżej znajdziesz kilka porad na temat tego, jak zorganizować udane spotkanie integracyjne dla pracowników, które będą wspominać jako jedno z lepszych wydarzeń w swojej karierze zawodowej.

Zabawy i gry zespołowe

To jedno z najmodniejszych rozwiązań. Tego typu gry i warsztaty integracyjne nie tylko zajmą czas, ale też mogą skutecznie sprawić, że pracownicy zapomną, że to w ogóle spotkanie firmowe. Celem takiej imprezy, jak wynika z jej nazwy, jest integracja, a nic nie łączy ludzi bardziej, niż konieczność współpracy, by zwyciężyć w rywalizacji. Przykładem zabaw, które sprawdzają się na imprezach integracyjnych są wszelkiego rodzaju gry z fabułą. Przykładem może być escape room lub gra miejska, która szczególnie sprawdzi się w dużych miastach. Jeśli organizujesz wyjazd integracyjny w Krakowie, poszukaj ofert przygotowania takiej gry miejskiej. Pomysłów jest wiele, podobnie jak miejsc, które organizują tego typu gry.

imprezy integracyjne kraków

Wybór miejsca, które zapadnie w pamięć

Dobra rozrywka to nie wszystko. Ważny jest też wybór miejsca, które zapadnie w pamięć. W przypadku gier terenowych, warto zmęczonym pracownikom zaoferować posiłek w przyjemnej restauracji. Po zakończonej rozgrywce Twoi pracownicy będą już rozluźnieni i rozmowa przy stole nie będzie dla nich przykrym obowiązkiem. Imprezy firmowe organizowane w Krakowie są tak naprawdę gwarancją znalezienia interesującego lokalu. Nie wybieraj obleganych lub wystawnych restauracji, ponieważ mogą one spowodować jedynie napięcie wśród Twoich pracowników.