Przewodnik po pieczątkach kieszonkowych

Pieczątki kieszonkowe to małe, najczęściej prostokątne pieczątki, które można nosić w kieszeni. Są one niedrogim sposobem na umieszczenie swojego nazwiska i adresu na poczcie lub dokumentach. Przyjrzyjmy się niektórym korzyściom płynącym z używania pieczątek temu, jak możesz zacząć z nimi pracować.

Co to jest pieczątka kieszonkowa?

Pieczątka kieszonkowa to mała pieczątka, która ma zazwyczaj prostokątny kształt. Pieczątki mają taki rozmiar, że można je umieścić w kieszeni. Pieczątki kieszonkowe są dobrym wyborem dla małej firmy lub biura, który nie potrzebuje dużej ilości pieczątek. Są one również przydatnym narzędziem dla każdego, kto podróżuje służbowo.

Kto potrzebuje kieszonkowego stempla?

Pieczątki kieszonkowe są najlepiej wykorzystywane przez osoby, które chcą umieścić swoje nazwisko lub adres na dokumentach lub listach bez ich ciągłego wpisywania. Pozwala to skrócić czas na wypełnianie dokumentów, a przy dużej ilości papierologii mogą okazać się one niezbędne. Pieczątki wykorzystywane są często w urzędach, biurach firm, gdzie pracownicy ciągle pracują z dokumentami.

pieczątka kieszonkowa

Gdzie je kupić?

Pieczątki kieszonkowe można dostać w większości sklepów z artykułami biurowymi. Można je również dostać w Internecie np. na drtusz.pl i zamówić z dostawą do biura. Kupując w internecie można oszczędzić sporo czasu, gdyż nie trzeba chodzić zamawiać, a później odbierać pieczątki. Dodatkowo pieczątki kieszonkowe w internecie są zazwyczaj tańsze i jest większy wybór jeśli chodzi o kształt i kolor pieczątek.