Prawne problemy w branży budowlanej

Branża budowlana rozwija się w bardzo szybkim tempie – co tak naprawdę można obserwować każdego dnia. Realizowanych jest wiele inwestycji – o większym lub mniejszym rozmachu. Tylko że nie wszystko idzie zgodnie z planem, a pewne inwestycje sprawiają, że dochodzi do konfliktów prawnych. W takich sytuacjach należy zapewnić sobie wsparcie dobrego prawnika, który stanie się reprezentantem interesów klienta.

Sprawy odnoszące się do infrastruktury

Jeżeli ktoś przebywa w Warszawie i to właśnie tam szuka osoby godnej zaufania, to powinien zwrócić się do kancelarii JDP (https://jdp-law.pl/o-kancelarii/?t=michal-pater). To właśnie tam pracuje Michał Pater. To associate w Zespole Postępowań Sądowych i Arbitrażowych i Zespole Infrastruktury. Służy on zawsze indywidualnym wsparciem klientom, których problemy powiązane są z branżą budowlaną, a w szczególności, jeżeli chodzi o rozwiązywanie sporów odnoszących się do branży drogowej, tramwajowej, energetycznej. Może i jest to osoba młoda, ale mogąca się pochwalić odpowiednim doświadczeniem w codziennych działaniach prawniczych.

prawo

Indywidualne rozpatrzenie sprawy

Zanim dojdzie do spotkania w sądzie (o ile będzie ono w ogóle potrzebne), konieczne jest indywidualne rozpatrzenie sprawy. W szczególności, jeżeli to pan Patera ma w imieniu swojego klienta wnieść pozew do sądu. Konieczne jest to z tego względu, aby móc wybrać najkorzystniejszą opcję dla swojego klienta. Może się okazać, że pewne rzeczy można rozwiązać w inny sposób, np. dążąc do załatwienia ugody. Aczkolwiek, nie zawsze jest ona możliwa.